Piana poliuretanowa

Piana poliuretanowa
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Ocieplenie budynku przy użyciu pianki poliuretanowej

Jednym z materiałów używanych do wykonywania ociepleń jest piana poliuretanowa. Szereg jej unikalnych właściwości sprawia, że jest co raz chętniej wybierana przez budowlańców. Mimo stosunkowo wysokiej ceny cieszy się wciąż rosnąca popularnością.

Właściwości pianki poliuretanowej
Jedną z największych zalet pianki poliuretanowej jest to, że – przeciwieństwie do innych materiałów stosowanych do dociepleń budynków – nie wchłania wody, co znacznie zwiększa jej trwałość. Jest także niezwykle odporna na odkształcenia oraz działanie warunków atmosferycznych (między innymi ekstremalnie niskich czy wysokich temperatur). Dzięki swoim naturalnym właściwościom idealnie przylega do wszelkich powierzchni, nawet tych nierównych, przez co maskuje i uszczelnia pęknięcia i luki w murze.

Oszczędność na ogrzewaniu
Zastosowanie pianki poliuretanowej pozwala także zmniejszyć utratę ciepła przez budynek nawet o połowę, dzięki czemu jest także niezwykle ekonomicznym rozwiązaniem. Użycie piany PUR gwarantuje profesjonalne i trwałe ocieplenie na długie lata.

Podobne artykuły:

About the author /


Related Articles

Ogórd:

Mieszkanie:

Remonty

  • Funkcjonalne meble ogrodowe Funkcjonalne meble ogrodowe Odpowiednio dobrane meble ogrodowe powinny spełniać Nasze oczekiwania estetyczne oraz stanowić funkcjonalny element wyposażenia. Wygoda, żywotność i łatwość w …czytaj dalej...